• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Regionálne kolo

        • Mário Habo

        • 1. miesto
        • Technická olympiáda - kategória B · Regionálne kolo · 2019/2020
    • Okresné kolo

        • Timotej Ilko

        • 2. miesto
        • Olympiáda z Anglického jazyka · Okresné kolo · 2019/2020
        • Mário Habo

        • 1. miesto
        • Technická olympiáda - kategória B · Okresné kolo · 2019/2020
        • Bianka Knapová

        • 3. miesto
        • Objav svoj talent · Okresné kolo · 2019/2020
        • Rastislav Gáll

        • 1. miesto
        • Technická olympiáda - kategória A · Okresné kolo · 2019/2020
        • Andrej Planieta

        • 1. miesto
        • Technická olympiáda - kategória A · Okresné kolo · 2019/2020
    • Školské kolo

        • Miroslav Holub

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda P8 · Školské kolo · 2019/2020
        • Timotej Ilko

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda P8 · Školské kolo · 2019/2020
        • Lea Kristofčáková

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda P8 · Školské kolo · 2019/2020
        • Jerguš Lajmon

        • 4. miesto
        • Pytagoriáda P8 · Školské kolo · 2019/2020
        • Anton František Krššák

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda P7 · Školské kolo · 2019/2020
        • Tatiana Lieskovská

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda P6 · Školské kolo · 2019/2020
        • Tomáš Kordiak

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda P6 · Školské kolo · 2019/2020
        • Miroslav Holub

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda P6 · Školské kolo · 2019/2020
        • Soňa Belvončíková

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda P5 · Školské kolo · 2019/2020
        • Sofia Sirotová

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda P5 · Školské kolo · 2019/2020
        • Sára Bendeková

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda P5 · Školské kolo · 2019/2020
        • Juraj Kmeň

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda P5 · Školské kolo · 2019/2020
        • Ester Ilková

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda P4 · Školské kolo · 2019/2020
        • Viktória Littvová

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda P4 · Školské kolo · 2019/2020
    • Kontakty

      • Základná škola Štefana Šmálika
      • zssmalika@gmail.com
      • Kancelária školy 043/5322330 Mobil 0911 918072 Školská jedáleň 043/5322059
      • Školská 166, 02744, Tvrdošín
      • 17060010
  • Fotogaléria

    • Erasmus+ - Mobilita v Portugalsku
    • Láska víťazí
    • Šikovníci v akcii - Vločky
    • Domáce zvieratka v zime
    • Svetový deň chorých
    • Lyžiarsky výcvik
    • Šikovníci v akcii
    • Malý kuchárik
    • Život v našej "družinke"
    • Víločka nitôčka
    • Tvorivá dielnička 5.A
    • Vianočné očakávanie